Про сайт

Цей сайт є своєрідною віртуальною збіркою творів Олександра Семеновича Токаря. На сьогодні тут зібрано більше 300 замальовок. Пізніше плануємо додати аудіозаписи і робочі фотографії автора.

На Національному українському радіо лишилися записи ефірів Олександра Семеновича, його голос звучав на першому каналі мало не щоранку протягом майже 30 років. Приблизно о сьомій годині після випуску прогнозу погоди можна було почути коротку замальовку. Тривалість їх у середньому була до трьох хвилин. За цей час автор стисло розказував про день, що починається: які свята відзначали наші батьки цієї дати, яких звичаїв та обрядів дотримувалися. Як за погодними умовами можна було визначати, якою буде погода в наступні дні, тижні або місяці.

Як відомо, клімат сьогодення встиг суттєво змінитися, звичаями та обрядами все рідше користуються в побуті, а прислів’я та приказки лишилися у минулому. Та й Олександр Семенович, на жаль, вже не вийде в ефір. Щоб мати в електронному вигляді зібраним весь здобуток автора, ми й вирішили зробити цей сайт. Поціновувачі рідної мови, любителі історії рідного краю, ті, хто не забуває минулого — ласкаво просимо.

Над сайтом працювали

Сайт було зібрано сім’єю Олександра Семеновича. Над випуском книг, коректурою текстів і підготовкою матеріалу працювали: Тамара Якимівна Токар (дружина), Лариса Токар (дочка), Назар Токар (онук). Ми вдячні всім, хто писав нам, хто підтримував і підтримує зв’язок з нами, і не пошкодував часу на те, щоб відправити нам деякі записи радіоефіру або листи.

Дякуємо вам, шановні.

Якщо ви маєте якісь матеріали, що стосуються творчого доробку Олександра Семеновича, просимо вас зв’язатися з нами, щоб доповнити цей сайт. Електронна адреса: [email protected]